Fotografia nieruchomości

Krótko

Witaj w naszym serwisie poświęconym fotografii nieruchomości. Oferta jest skierowana do rynku nieruchomości oraz do firm, hoteli, pensjonatów, instytucji kultury, samorządu i każdego kto ceni sobie dobre zdjęcia.

Zobacz poniżej czym się zajmujemy, albo przewiń od razu do miejsca, w którym piszemy jak wyceniamy naszą pracę. Na pewno to interesuje Cię najbardziej!

Architektura

Wnętrza

Obiekty przemysłowe

Wirtualne spacery, skany 3d i fotografie 360°.

Fotografie i filmy z powietrza

Jak wyceniamy naszą pracę?

Tylko w PF4 możesz mieć skan3d nieruchomości w systemie Matterport oraz pakiet zdjęć już za 390 zł netto!

Nasze usługi to fotografie, filmy, skany 3d (Matterport), wirtualne spacery, zdjęcia z drona. Cena jest wypadkową ilości usług i czasu pracy w terenie. Tak więc za dwie usługi, których wykonanie nie przekroczy 2h w terenie zapłacisz tylko 390 zł netto. Czy dużo wykonamy w 2h? Oczywiście! Na pewno zdążymy wykonać np. skan 3d i pakiet zdjęć mieszkania, czy lokalu usługowego.

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas na biuro@pf4.eu, a szybko wycenimy usługę dostosowaną do Twoich potrzeb razem z usługami dodatkowymi, jak hostowanie spacerów, hot-spoty w wirtualnych spacerach czy publikacja na platformie Google Street View. Nie wspominaliśmy, że PF4 jest Rekomendowanym Fotografem Google? 😎

Co by tu jeszcze…? Jeżeli jesteś stałym klientem (np. agentem nieruchomości) musisz się liczyć z dużymi rabatami! Czy to Ci pasuje? 😉