Jak to działa?

Skontaktuj się z nami!

Najlepiej napisz e-maila na adres biuro@pf4.eu i napisz co potrzebujesz sfotografować. Żeby przyśpieszyć wycenę warto podać ilość przedmiotów oraz wielkość największego i najmniejszego z nich 🙂

Wycena

Zazwyczaj w ciągu godziny (maksymalnie kilku godzin) dostaniesz wycenę i – jeżeli Ci się spodoba, a wiemy, że spodoba 🙂 – to możemy umawiać szczegóły sesji i jej termin.

Produkcja

Przyjeżdżamy z naszym mobilnym studiem i działamy. Ponieważ często mamy do czynienia z dziełami sztuki o dużej wartości, a nawet bezcennymi warto oddelegować pracownika, który będzie opiekował się powierzonymi artefaktami. Jednakże nie jest to obowiązkowe – umiemy się obchodzić z muzealiami, a nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni.

Postprodukcja

Zazwyczaj postprodukcję, czyli odpowiednik dawnej pracy w ciemni wykonujemy na bieżąco razem z sesją zdjęciową. Jednakże, jeżeli czasu podczas produkcji jest mało albo potrzeba więcej czasu przy komputerze (możemy np. usunąć tło z fotografowanych przedmiotów), to „zabieramy robotę do domu”. Ale zawsze pamiętamy, że czas to pieniądz! 🙂

Gotowy produkt

Na ten czeka się różnie. W przypadku, kiedy produkcja i postprodukcja odbywają się równolegle, otrzymasz cyfrowe wersje plików od razu w dniu sesji (na serwerze, płycie, pendrajwie – jak Ci wygodniej). Jeżeli zamówisz książkę lub album, to zazwyczaj trzeba poczekać 3-5 dni. Wszystko zależy od Twoich potrzeb!