Dla kogo?

Muzea i instytucje kultury

Dla muzeów w całej Polsce wykonujemy kompleksowe digitalizacje zbiorów muzealnych. Wykonujemy zarówno fotografie, prezentacje 360° oraz skany dokumentów i książek włącznie z opisami metadanych w systemie MARC2.
Naturalnie łączy się to z zaspokajaniem również innych potrzeb tych instytucji – wykonujemy zdjęcia do katalogów wystaw, książek oraz obsługujemy imprezy muzealne – zarówno w zakresie relacji foto, jak i reportażu wideo).

Galerie i prywatni kolekcjonerzy

Na potrzeby galerii i kolekcjonerów wykonujemy gotowe katalogi w formie pięknie wydanej, nowoczesnej książki czy albumu lub po prostu fotografujemy obraz, rzeźbę lub dowolny przedmiot do umieszczenia we własnej publikacji lub prezentacji internetowej. Mogą to być również prezentacje 360° lub skany przedmiotów płaskich.
Wykonamy zapierające dech w piersiach reprodukcje obrazów w najwyższej muzealnej jakości i trwałości.

Artyści

Dla studentów i indywidualnych artystów mamy ofertę dopasowaną do każdej kieszeni. Sprawdźcie! Możecie mieć piękne portfolio za mniej niż się wydaje. Również, jak w przypadku galerii, możemy od razu ubrać je w graficzną szatę i nadać fizyczną formę książki lub albumu albo dostarczyć w postaci cyfrowych plików do umieszczenia w www lub mediach społecznościowych.